Buze si qershi( Buzekuq matt + laps kremoz )

  Buze si qershi( Buzekuq matt + laps kremoz )

  Lek 890.00 Lek 1,600.00
   PERSHKRIMI

   Laps me teksturë kremoze e cila shkrihet në buzët tuaja.Duke shfaqur një strukturë të butë  ky laps  buzësh mund të aplikohet pa problem mbi buzët, dhe mbetet njëtrajtësisht i përhapur pas aplikimit.

   Për buzë te ngjyrosura në mënyrë intensive dhe nuanca që zgjasin.Cilësi që kombinon butësinë dhe aftësinë e qëndrimit të ngjyrës gjatë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim