Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Gjalp Shea për lëkurën dhe flokët
Gjalp Shea për lëkurën dhe flokët

Gjalp Shea për lëkurën dhe flokët

Lek 2,500.00
  PERSHKRIMI

  Funksionet e tij fantastike ushqyese, kuruese dhe mbrojtëse.

  • E bën lëkurën më elastike 
  • Përmban Vitaminë E dhe kristalinë me fuqi të lartë antioksiduese
  • Veçanërisht i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe me ekzemë
  • I përshtatshëm për lëkurën delikate të fëmijëve dhe grave shtatëzëna
  • Anti-inflamator i fuqishëm
  • Lehtëson të djegurën nga dielli dhe skuqjen
  • Rigjeneron, ushqen flokët dhe është tepër efikas n.q.s.keni zbokth 

   


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim