Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • BLUSH-IDUN Minerals
BLUSH-IDUN Minerals
BLUSH-IDUN Minerals
BLUSH-IDUN Minerals
BLUSH-IDUN Minerals
BLUSH-IDUN Minerals

BLUSH-IDUN Minerals

Lek 3,700.00
  PERSHKRIMI

  Blushi i IDUN Minerals ju jep një pamje të shëndetshme  të freskët dhe natyrale për fytyrën tuaj..

  Formula e saj me minerale të pastra mbron dhe kujdeset për lëkurën, ndërsa ofron natyrshëm një ngjyrë të freskët.

  Për një rezultat natyral, përdorni vetëm një sasi të vogël pasi është shumë e pigmentuar.
  Aplikojeni me furçën tonë  IDUN për rezultate sa më te mira.

  Pastërtia ekstreme e mineraleve tona ofron rezultate fantastike për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme.

  Përmbajtja: 5.9 g / Net Wt 0.21 oz.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim