Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
BLUSH
BLUSH
BLUSH
BLUSH

BLUSH

Lek 1,100.00 Lek 660.00
  PERSHKRIMI

  Blush i cili me strukturën e tij të butë ndihmon  që make-up-i juaj të duket  perfekt në lëkurën tuaj.

  Formula e lehtë e blushi-it rrëshqet mbi lëkurë për të arritur një ngjyrë të ndritshme që ndërtohet lehtë, shtresë pas shtrese, pa mbulim të rëndë. Kjo skuqje natyrale e tejdukshme  jep efekt vizual për mollëza më të mëdha,me ngjyra natyrale dhe rrezatuese.

  Vjen bashkë me furçën e saj për një aplikim më të lehtë dhe më korrekt.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim