Bli Serumin + Larës Dhuratë +Përfito kremin e syve me 50% ulje

  Bli Serumin + Larës Dhuratë +Përfito kremin e syve me 50% ulje

  Lek 6,100.00 Lek 9,900.00
   PERSHKRIMI

   Serum

   Ideal për shkëlqimin, hidratimin dhe luftën kundër shenjave të moshës në fytyrë dhe në qafë. Një serum i cmuar që falë të gjithë ingredientëve të tij si : jargë kërmilli (ushqyes), Active Water Burr nga kërmilli (elastik), ujë trëndafili nga Damasku (tonifikues),  Acid Hilauronic (kundër moshës), ekstrakte organik Mallow (zbutes), lëng organik Aloe Vera dhe vaj ulliri (hidratues), tërheqin dhe tonifikojne, zbardhin njollat e vogla në lëkurë dhe e zbusin lëkurën. Përdorimi i  serumit të kombinuar me kremin e fytyrës me sekrecion kërmilli (me përmbajtje 66%) ndihmon fytyrën të duket më e relaksuar dhe eliminon shenjat e lodhjes në fytyrë. 

   Krem i syve 

   Kremi për konturet e syve,me veti kundër rrudhave dhe rrathëve,zbutës, hidratues dhe  pastrues  është një trajtim që përdor veprime sinergjike të ingredientëve si: jargë kërmilli,  acid hialuronik, vaj prej xhelit  Aloe Vera dhe vaj Durato të cilët  i japin kremit veti zbutëse,ushqyese dhe qetësuese.

   Larës 

   Ideal për cdo lloj lëkure.

   Ky lloj larësi kremoz me qumësht pastron në mënyre perfekte cdo papastërti dhe makeup, duke ruajtur balancën natyrale të lëkurës. Jargët e kërmillit dhe ingredientët  esenciale nga qumështi, janë të njohur për vetitë ushqyese,hidratuese dhe elastike duke lënë lekurën e paster ,me shkëlqim dhe duke i dhënë një ndjesi freskie.


   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim