Seti Jasmine, Bli 3 fito 2 Dhuratë

  Seti Jasmine, Bli 3 fito 2 Dhuratë

  Lek 1,890.00
   PERSHKRIMI

   Matt Rouge

   Një ngjyrë  e qëndrueshme për buzët, me një bazë të butë, që siguron hidratim përfundimtar.Ka efekt të gjatë dhe nuk thahet ,i përshtatshëm për buzët e plasaritura. Mbrojtje antioksiduese dhe hidratim përfundimtar.Kjo formulë e buzëkuqit mat,përmban elementë për të ndriçuar buzët me pigment super intensiv për një pasqyrim voluminoz metalik.

   https://modastikacosmetics.com/collections/shop/products/gizzene-matte-day-long-rouge?_pos=2&_sid=a36ba177c&_ss=r

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim