Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Balsam për këmbët
Balsam për këmbët

Balsam për këmbët

Lek 2,500.00
  PERSHKRIMI
  • Krem mbrojtës, ushqyes dhe zbutës i përbërë nga elementë natyralë.
  • Zgjidhja më e mirë për tu kujdesur për çarjet dhe këmbët e ashpra.
  • I pasur me gjalpin Shea dhe vajëra biologjikë të ullirit dhe bajames.
  • Parandalon erën e keqe dhe djersitjen 

  Përdorimi:

  Aplikojeni në këmbë plotësisht të thata,sugjerohet  mbas dushit dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim