Balsam për duart dhe thonjtë

  Balsam për duart dhe thonjtë

  Lek 2,500.00
   PERSHKRIMI


   • Kurë e jashtëzakonshme për duart dhe thonjtë.
   • Me ingredientë natyralë që zbusin, ushqejnë, rigjenerojnë  irritime  ose lëkurën e ashpër të duarve.
   • Rrisin thonjtë, duke i bërë më të fortë dhe të shkëlqyeshëm.
   • Mbron lëkurën nga faktorë të jashtëm dhe kimikë, duke e hidratuar.
   • E pasur me vajra biologjikë të kërpit, ullirit, orizit dhe Sheas.

    


   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim