Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Balsam për buzët
Balsam për buzët

Balsam për buzët

Lek 1,900.00
  PERSHKRIMI


  • Trajtim intensiv, veçanërisht për buzë të ashpra dhe të dehidratuara.
  • Përbërje me efekt ultra-ushqyes dhe rigjenerues
  • Rikuperon lëkurën e thatë dhe të plasaritur
  • Vajrat biologjikë të Kajsisë, Baobab dhe Kastorit, e mbajnë lëkurën e buzës elastike

  Përdorimi:

  Aplikoni një shtresë të lehtë dhe  masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim