Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Balsam për trupin
Balsam për trupin

Balsam për trupin

Lek 2,900.00
  PERSHKRIMI


  • Produkt i jashtëzakonshëm rigjenerues
  • Me përbërës :vaj kajsie,kastori,jojobas,gjalp shea dhe arrën e kokosit
  • Efekte zbutëse, antioksiduese, hidratuese dhe ushqyese
  • E përshtatshme për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme 

  Përdorimi:

  Aplikojeni duke e fokusuar më shumë në zonat e dehidratuara.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim