Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Balsam për flokët
Balsam për flokët

Balsam për flokët

Lek 1,500.00
  PERSHKRIMI


  • Trajtim intensiv kundër flokëve të dëmtuar
  • I jep flokëve fortësi dhe butësi
  • Ka veti rigjeneruese ,qetësuese dhe pastruese
  • Ka përbërës aktivë si mjalti biologjik, proteinat e grurit, acidi hialuronik  vajërat biologjikë të arrës së kokosit dhe arganit 
  • Efektet pozitive shihen shumë shpejt  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim