Balsami Rigjenerues dhe Hidratues Aloe Vera 50%

  Balsami Rigjenerues dhe Hidratues Aloe Vera 50%

  Lek 800.00
   PERSHKRIMI

   Balsami rigjenerues dhe hidratues i serisë Aloe Vera Thalia Natural Beauty rregullon flokët tuaj në mënyrë të mrekullueshme me fuqinë që merr nga aloe vera!

   Informacione mbi produkti:

    Aloe vera është një depo e vërtetë mineralesh, aminoacidesh dhe vitaminash. Ka 20 minerale, 18 aminoacide dhe 12 vitamina në lëngun si xhelatinë që del nga gjethet. Me këtë veçori, është një bimë shumë e veçantë që ofron përfitime të shumta si në mjekësi ashtu edhe në kujdesin e flokëve dhe lëkurës. Balsami Riparues dhe Hidratues i Serisë Aloe Vera nga Thalia Natural Beauty me ekstrakt 50% aloe vera ndihmon në rigjallërimin e flokëve tuaj të lyer dhe të trajtuar, heq skajet e ndara, rrit qëndrueshmërinë e gjëndrave të flokëve tuaj, nxit një rritje të shëndetshme të flokëve tuaj, dhe gjithashtu ka efekte  kundër zbokthit. Ky balsam është plotësuesi perfekt i procesit të kujdesit për flokët me formulën e tij të veçantë që nuk i rëndon flokët. Panthenoli dhe vajrat e çmuar në formulën e tij mbështesin hidratimin e nevojshëm për flokët dhe ruajnë ekuilibrin e hidratimit të flokëve

    Përdorimi i produktit:

   Vendosni balsami riparues dhe hidratues Thalia Natural Beauty Aloe Vera në flokët tuaj të pastër pas dushit. Masazhoni flokët tuaj për 1-2 minuta, pastaj shpëlajini.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim