Balsam Anti-frizz

  Balsam Anti-frizz

  Lek 1,500.00
   PERSHKRIMI

   Balsam i domosdoshëm për strukturimin dhe zbutjen e flokëve.Falë sinergjisë së ekstrakteve të Sage dhe Calendula dhe përbërësve aktivë natyralë të përqëndruar si Brahmi, Bhringaraj, Kokosi dhe Fosfolipidet që zbusin dhe hidratojnë ndërkohë që kufizojnë yndyrën.

   Acidi Hialuronik dhe Vitamina C me peshë molekulare mesatare shumë të ulët i bëjnë flokët më të fortë,më të butë dhe plot shkëlqim.

   Formati 100 ml

    Mënyra e përdorimit:

   Shkundeni para përdorimit. Spërkatni flokët e lagur, gjatësinë dhe skajet dhe më pas vazhdoni me stilimin. Mund të përdoret gjithashtu në flokë të thatë, në ditët pas larjes, si një anti-frizz dhe disiplinues i tyre.
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim