Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Air Cushion BB cream
Air Cushion BB cream
Air Cushion BB cream

Air Cushion BB cream

Lek 2,600.00 Lek 1,560.00
  PERSHKRIMI
  Air Cushion BB ka mbulim më të lehtë se fondatina dhe përfshin më shumë përbërës ushqyes për lëkurën.BB kremi është një konkurent serioz në kategorinë e mbuluesve bazë. Produkti "të gjitha në një", përfshin kujdes të lëkurës dhe produkt me SPF, plotëson të gjitha nevojat tuaja të bukurisë –fsheh skuqjen, krijon teksturë natyrale, mbron lëkurën. 

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim