Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Air Cushion CC cream
Air Cushion CC cream
Air Cushion CC cream

Air Cushion CC cream

Lek 2,500.00 Lek 1,500.00
  PERSHKRIMI

  Air Cushion CC cream ofron  mbulim të lehtë për të maskuar papërsosmëritë si njollat e errëta ose skuqje në fytyrën tuaj.Ky krem ju jep një pamje shumë natyrale.

  Vepron si një fondatinë dhe një korrektor ngjyrash njëkohësisht dhe i jep lëkurës pamje të njëtrajtshme.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim