Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Kremi Bronzea,për përdorim pas ekspozimit në diell
Kremi Bronzea,për përdorim pas ekspozimit në diell

Kremi Bronzea,për përdorim pas ekspozimit në diell

Lek 2,400.00
  PERSHKRIMI

  Ky krem dielli  freskues, hidratues dhe ushqyes është trajtimi i përsosur pas ekspozimit në diell.

  -Aloe Vera siguron veprim qetësues

  -Mjalti ka efekte hidratuese

  -Gjalpi Shea dhe Argani ushqejnë lëkurën

  Kombinimi i tyre rigjeneron lëkurën ndërsa redukton skuqjen e lëkurës.

   

  Formati 300 ml


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim