Blerja nga:

PRODUCT TYPE

  COLOR

   SIZE

    Group

     PRICE

      VENDOR

       TAGS

        THALIA FLOKËT

        Shampo me Hithra dhe Ekstrakt Gështenje

        Lek 800.00

        Krem për flokët-Pro Keratin

        Lek 600.00

        Vaj për Flokët pa Shpërlarje

        Lek 1,200.00

        Pro Keratin Multivitamin Shampo

        Lek 700.00

        Shampoja e mëndafshit Thalia Pro-Keratin

        Lek 700.00

        Shampo me Ekstrakt Gruri dhe Mjalti

        Lek 800.00

        Maskë Flokësh me Vaj Argani dhe Gjalp...

        Lek 1,000.00

        Shampo Bimore me Levandë dhe Ekstrakt Sherebele

        Lek 800.00
        Kthehu ne fillim