Blerja nga:

PRODUCT TYPE

  COLOR

   SIZE

    Group

     PRICE

      VENDOR

       TAGS

        Thalia  brandi me i ri tek Modastika!

        Thalia

        Krem për Mbrojtje nga Dielli SPF-50

        Lek 2,200.00

        Maskë për Fytyrën me Argjilë dhe Alga...

        Lek 800.00

        Krem Anti-Akne

        Lek 1,500.00

        Serumi Rigjenerues dhe Hidratues SOS 90% Aloe...

        Lek 1,200.00

        Pastrues për Fytyrën me Marshmallow dhe Micellar

        Lek 700.00

        Shampo me Hithra dhe Ekstrakt Gështenje

        Lek 800.00

        Maskë për Fytyrën me Shegë dhe Argjilë

        Lek 800.00

        Kremi për Fytyrën me Aloe Vera 50%

        Lek 1,200.00
        Kthehu ne fillim