Blerja nga:

PRODUCT TYPE

  COLOR

   SIZE

    Group

     PRICE

      VENDOR

       TAGS

        THALIA SETET

        Set Me Ekstraktin e Lules Së Qershisë...

        Lek 1,890.00

        Set Me Vaj Ulliri Kundër Rënies Së...

        Lek 1,790.00

        Set me Vaj Kokosi Për Trupin

        Lek 1,550.00

        Set Hidratues dhe Rigjenerues Për Fytyrën Me...

        Lek 1,750.00

        Set Me Vaj Argani Për Kujdesin Ndaj...

        Lek 1,950.00

        Set Me Vaj Argani Dhe Myshk Të...

        Lek 2,190.00

        Set me Vaj Argani,Kundër Rënies së Flokëve

        Lek 1,790.00

        Set Me Aloe Vera Për Kujdesin Ndaj...

        Lek 1,550.00
        Kthehu ne fillim