Xixe( Krem Anti-Akne+ Pastrues me marshmallow+ Krem lekure)

  Xixe( Krem Anti-Akne+ Pastrues me marshmallow+ Krem lekure)

  Lek 2,190.00 Lek 3,000.00
   PERSHKRIMI

   Kremi Anti-Akne ndihmon për të parandaluar formimin e puçrrave në lëkurën tuaj, nga ana tjetër, ai siguron hidratimin që i duhet lëkurës tuaj me formulën e tij të lehtë dhe mbron PH të lëkurës tuaj dhe ekuilibrin e yndyrës me përbërësit e tij natyralë.

   Pastruesi ne formë shkume për fytyrën, një nga produktet e shquara të serisë, pastron lëkurën tuaj nga yndyra e tepërt, make-upi dhe papastërtitë. Pastron butësisht lëkurën dhe e  qetëson në të njëjtën kohë. Është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

   Kremi i lekures me marshmallow ndihmon për të hidratuar lëkurën me antioksidantë të fuqishëm dhe acide yndyrore thelbësore që përmban. Ai mbështet riparimin e lëkurës, zvogëlimin e shfaqjes së vijave të holla dhe rrudhave dhe rigjenerimin e qelizave më shpejt.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim