Skrab për trupin+Balsam për këmbët

  Skrab për trupin+Balsam për këmbët

  Lek 4,400.00 Lek 5,500.00
   PERSHKRIMI

   Set BIO për trajtimin dhe kujdesin e trupit dhe këmbëve  nga linja ITALIANE ETEREA.Ky set vjen me 20% ulje 

   Skrab Trupi Intensiv

   • pasur me kripën e Detit të Vdekur
   • rbërje e pastër bimore
   • Eleminon qelizat e vdekura
   • Rigjallëron shtresën e lëkurës
   • Kundërvepron me celulitin
   • Kombinim i vajërave esencialë biologjikë të Baobab, avokados, bajames etj

   Balsam për këmbët

   • Krem mbrojtës, ushqyes dhe zbutës i përbërë nga elementë natyralë.
   • Zgjidhja më e mirë për tu kujdesur për çarjet dhe këmbët e ashpra.
   • I pasur me gjalpin Shea dhe vajëra biologjikë të ullirit dhe bajames.
   • Parandalon erën e keqe dhe djersitjen 
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim