Seti BARBIE

  Seti BARBIE

  Lek 1,999.00
   PERSHKRIMI
   Seti i linjës franceze të makeup-it vjen me një Super Dhuratë!
   Seti është i përbërë nga:
   • Fondatinë HD PRO GIZZENE
   Kjo fondatinë siguron një mbulim të mesëm dhe një përfundim natyral mat të lehtë që zgjat deri në 24 orë në çdo nuancë.
   Formula përmban hidratues dhe pigmente që përshtaten me ngjyrën tuaj dhe shkrihen në lëkurë duke u njëtrajtësuar lehtë për të krijuar një efekt natyral, të ngjashëm me atë të lëkurës tuaj. 
   • PRIMER MATTE-GIZZENE

   Aplikohet në fytyrë në vend të kremit hidratues,si bazë e makeup-it duke i dhënë  pamje të njëtrajtshme fytyrës tuaj.Produkti më efikas për përhapjen e lehtë të fondatinës,në mënyre të njëtrajtshme.

    Produkte Dhuratë:

   • Highlighter Pluhur Cotta-GIZZENE

   Ky highlighter në formë pluhuri për fytyrën ju jep një ngjyrë natyrale, të ngrohtë duke vënë në pah mollëzat tuaja.

   • Manikyr Lacquer-GIZZENE

   Manikyr  shumëfunksional i cili  kombinon disa funksione :

   • forcues i thonjve
   • krijon mbrojtje dhe  i jep thonjve një përfundim shumë të shkëlqyeshëm
   • rezistent ndaj ujit

   Zgjidhni ngjyrën që dëshironi sipas shijeve tuaja.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim