Seti AGNES

  Seti AGNES

  Lek 2,090.00
   PERSHKRIMI
   Seti i linjës franceze të makeup-it vjen me një Super Dhuratë!
   Seti është i përbërë nga:
   • Rimeli "EXCELLENCE DAY LONG "-GIZZENE

   Një rimel që zgjat ,volumizon  dhe ndan qerpikët  për një pamje sa më natyrale.Ky rimel ju mundëson të realizoni qerpikët që keni ëndërruar! Furça e krijuar posaçërisht për të formësuar qerpikët që nga rrënja, duke rritur gjatësinë dhe vëllimin deri në majë.

   Ky rimel është waterproof dhe zgjat gjithë ditën

   • Pro -Glam Lip Gloss nga Gizzene

   Shkëlqyes dhe hidratues buzësh me një mbulim të dukshëm.Pro-Glam LipGloss vjen me nje gamë të gjerë për të gjitha nuancat që ju dëshironi .

   • Xhel dhe pluhur për Vetullat-GIZZENE
   Paleta jonë nga Gizzene për krijimin e një pamje sa më natyrale të vetullave tuaja.
   Me paletën e pluhurit të vetullave dhe xhelin e saj ju mund të stiloni  vetullat tuaja si një profesioniste. Paleta përfshin dy tone ngjyrash të përafërta  që të kombinuara së bashku  krijojnë hije natyrale

   Produkte Dhuratë:

    

   • Primer MATTE-GIZZENE

   Aplikohet në fytyrë në vend të kremit hidratues,si bazë e makeup-it duke i dhënë  pamje të njëtrajtshme fytyrës tuaj.Produkti më efikas për përhapjen e lehtë të fondatinës,në mënyre të njëtrajtshme.

    

   • Manikyr Lacquer-GIZZENE

   Manikyr  shumëfunksional i cili  kombinon disa funksione :

   • forcues i thonjve
   • krijon mbrojtje dhe  i jep thonjve një përfundim shumë të shkëlqyeshëm
   •  rezistent ndaj ujit

   Zgjidhni ngjyrën që dëshironi sipas shijeve tuaja.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim