Set Primer + Prostick Foundation + Pudër Fiksuese +Laps Kremoz GIZZENE

  Set Primer + Prostick Foundation + Pudër Fiksuese +Laps Kremoz GIZZENE

  Lek 2,390.00 Lek 3,400.00
   PERSHKRIMI

   Primer

   Aplikohet në fytyrë në vend të kremit hidratues,si bazë e makeup-it duke i dhënë  pamje të njëtrajtshme fytyrës tuaj.Produkti më efikas për përhapjen e lehtë të fondatinës,në mënyre të njëtrajtshme.

   Falë përbërësve që përmban shërben edhe si hidratues për lëkurat e thata  dhe eleminon yndyrën e tepërt për fytyrat e yndyrshme.

   Prostick Foundation

   Konsiderojeni si gjetjen tuaj:fondatina stick me funksion të dyfishtë.E krijuar posacërisht për konturimin e fytyrës,rrëshket si një lëkurë e dytë.Ju mund të modeloni tiparet tuaja të fytyrës duke përdorur konturimin për:

   • hollimin e fytyrës
   • theksimin e faqeve
   • zvogëlimin ose zmadhimin e fytyrës, dhe ballit
   • mjekrës,hundë
   • dekoltesë
   https://modastikacosmetics.com/collections/gizzene/products/fondatine-pro-stick-gizzene

    Pudër Fiksuese

    Fikson makeup-in tuaj dhe e bën atë të qëndrojë gjatë.

    https://modastikacosmetics.com/collections/gizzene/products/absolute-matte-powder-gizzene

    Laps Kremoz

    Një mixim i  buzëkuqit  krem dhe një lapsi buzësh normal.Zgjedhja më e mirë për të gjitha vajzat  që duan buzë me ngjyra intensive dhe efekt afatgjatë.

    Këto lapsa vijnë në 8 ngjyra të ndryshme.
    Nëse  ju dëshironi të arrini  një ngjyrë fantastike ,mbulim perfekt,  si dhe  hidratim për buzët tuaja atëherë ,ky është produkti juaj!

    Qëndrueshmëri e gjatë dhe ngjyrë e pasur!

    https://modastikacosmetics.com/collections/gizzene/products/laps-kremoz-per-buzet-1


    REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

    PRODUKTE TE NGJASHME

    Kthehu ne fillim