Set BestSeller UMF

  Set BestSeller UMF

  Lek 2,190.00 Lek 3,100.00
   PERSHKRIMI

   Highlighter profesional likuid me 2 nuanca  Gold dhe Rose Gold.Për një fytyrë plot shkëlqim dhe hijeshi.Bëhet një me lëkurën duke dhënë një shkëlqim të inspiruar nga  shkëlqimi i rrezeve të dritës në mëngjes.

   Me paletën e pluhurit të vetullave ju mund të stiloni  vetullat tuaja si një profesioniste. Paleta përfshin dy tone ngjyrash të përafërta  që të kombinuara së bashku  krijojnë hije natyrale. E përfshirë gjithashtu është një furçë  dy-në-një, njëra anë me një furçë këndore dhe tjetra me një furçë ballore.

   https://modastikacosmetics.com/collections/umf/products/highlighter-profesional

   Me paletën e pluhurit të vetullave ju mund të stiloni  vetullat tuaja si një profesioniste. Paleta përfshin dy tone ngjyrash të përafërta  që të kombinuara së bashku  krijojnë hije natyrale. E përfshirë gjithashtu është një furçë  dy-në-një, njëra anë me një furçë këndore dhe tjetra me një furçë ballore.

   https://modastikacosmetics.com/collections/umf/products/pluhur-mbushes-per-vetullat

   Tint

   Mbushës për vetullat nga UMF me furçë që imiton vetullën në mënyrë perfekte.

   https://modastikacosmetics.com/collections/umf/products/mbushes-per-vetullat-umf

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim