Krem Dielli Bronzea SPF 50 + Nxirës Intensiv Bronzea + Xhel Dushi DHURATË

  Krem Dielli Bronzea SPF 50 + Nxirës Intensiv Bronzea + Xhel Dushi DHURATË

  Lek 4,590.00 Lek 6,600.00
   PERSHKRIMI

   Krem Dielli Bronzea SPF 50

   Krem dielli i përshtatshëm për të gjithë familjen, mbron nga rrezet UVA / UVB. Formuluar me Karrota, Mjaltë dhe Papaja,siguron  një përthithje  perfekte nga lëkura dhe mbrojtje ideale.Siguron mbrojtje të gjatë pa lënë njolla të bardha.

   Nxirës Intensiv Bronzea

   Ky produkt emulgel përthithet shpejt nga lëkura dhe është i pasur me β karoten,pigment natyral i cili ndihmon në nxirjen e lëkurës si dhe  lufton kundër formimit të radikalëve të lirë nga ekspozimi në diell. Nxirja intensive mundësohet gjithashtu falë ekstraktit të Papaja , vajit Walnut Hull dhe  gjalpit Shea i cili  ushqen thellësisht lëkurën dhe e bën atë të butë dhe të lëmuar.

    Xhel Dushi

   Ky xhel dushi i formuluar ka veprim pastrimi ndërsa mbron nxirjen. Me përmbajtje të vajit të karrotës , Aloe Vera  dhe Vitaminës E, redukton mundësinë e formimit  të radikalëve të lirë pas ekspozimit në rrezet UV.

   -Karrota dhe vaji i Walnut Hull mundësojnë  një nxirje afatgjatë
   -Mjalti ka një veprim thellësisht hidratues
   -Aloe Vera siguron veprim qetësues dhe efekt freskues

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim