E fresket dhe e mbrojtur(Krem mbrojtes nga dielli me faktor SPF50 + Serum rigjenerues me aloe vera)

  E fresket dhe e mbrojtur(Krem mbrojtes nga dielli me faktor SPF50 + Serum rigjenerues me aloe vera)

  Lek 2,190.00 Lek 3,400.00
   PERSHKRIMI

   Thalia Natural Beauty 50 Protected Sun Cream siguron mbrojtje nga dielli SPF 50 kundër rrezeve UVA dhe UVB falë filtrave të saj.Produkti vepron gjithashtu si një mburojë e vërtetë për lëkurën me ndjeshmëri të veçantë ndaj diellit. 

   Serumi është jashtëzakonisht i lehtë në strukturë por i fuqishëm në efekt; Hidraton shpejt lëkurën tuaj, lehtëson tensionin e lëkurës tuaj, e ndihmon atë të rifitojë ekuilibrin e lagështisë së saj. Ne ju rekomandojmë të përdorni këtë serum së bashku me kremin e riparimit dhe hidratimit të fytyrës dhe tonikun e fytyrës Aloe Vera.
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim