Balsam Rigjenerues me Proteina dhe Vaj Orizi

  Balsam Rigjenerues me Proteina dhe Vaj Orizi

  Lek 1,100.00
   PERSHKRIMI

   Rigjenerimi, ristrukturimi dhe zbutja jane rezultatet thelbësore që ky produkt ofron për flokët e thatë, të pajetë dhe të patrajtuar. E pasur me përbërës perimesh (proteina dhe Oriz, Mallow dhe vaj Altea) i bëjnë flokët të butë dhe me jetë. Nuk përmban alergjen.

   SI PËRDORET:

   Vendoseni pasi të lani me shampo flokët e lagur, duke eleminuar ujin e tepërt. Produkti mund të përdoret gjithashtu si maskë, duke e lënë të veprojë për rreth 10 minuta para se ta shpëlani.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim