Rimel Magna -IDUN Minerals

  Rimel Magna -IDUN Minerals

  Lek 7,000.00
   PERSHKRIMI

   -Volum i menjëhershëm

   -100% vegan

   -Rezultati :Qerpikë me formë dhe të ndarë në mënyrë perfekte

   -Fituesi i cmimit "Rimeli  më i mirë" në konkursin  Suedez" Beauty Awards 2018"


   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim