Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
Vetullat Perfekte-IDUN Minerals
Vetullat Perfekte-IDUN Minerals
Vetullat Perfekte-IDUN Minerals

Vetullat Perfekte-IDUN Minerals

Lek 2,500.00
  PERSHKRIMI
  Produkti "Vetullat perfekte" është për ato vajza  që duan të kenë vetullat perfekte duke përdorur vetëm një produkt. Formula është e lehtë për t’u aplikuar  dhe furça e vogël, e lëmuar siguron një aplikim të saktë. Vetullave mund tu jepet forma që dëshironi shumë lehtë dhe do të qëndrojnë gjatë gjithë ditës.

  Pigmentet minerale i  japin një ngjyrë të këndshme të njëtrajtshme dhe gjithashtu i bëjnë vetullat tuaja të duken më të trasha. E  përsosur për ato vajza  që kanë vetulla të holla dhe  duan një rezultat  sa më të bukur.

  • Siguron ngjyrë natyrale  dhe  vetulla më të plota.

  • I përshtatshëm për  lëkurë të ndjeshme

  • 100% vegan

  Përmbajtja: 5,5 m

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim