Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals
Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals
Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals
Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals
Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals
Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals
Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals

Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals

Lek 2,300.00
  PERSHKRIMI

  Këto lapsa vegane të buzëve  janë një miksim i buzëkuqit  kremoz dhe një lapsi buzësh normal. Mineralet shumë të pastra kontribuojnë në pigmentimin e lartë ,vaji nordik i mjedrës i hidraton  buzët dhe duke pasur efekt qetësues ,i mban  ato të buta .  

  Zgjedhja më e mirë për të gjitha vajzat  që duan buzë me ngjyra intensive dhe efekt afatgjatë.

  Këto lapsa vijnë në 7 ngjyra dhe janë emërtuar sipas këngëtareve të famshme Suedeze.
  Nëse  ju dëshironi të arrini  nje  ngjyrë fantastike ,mbulim perfekt,  si dhe  hidratim për buzët tuaja atëherë ,ky është produkti juaj:

  -vegan
  -pa aromatizues
  -qëndrueshmëri e gjatë
  -ngjyra e pigmentuar
  -përmban vaj hidratues të mjedrës
  Pesha: 2,5 gr

  DIISOSTEARYL MALATE, SYNTHETIC WAX, CERA MICROCRISTALLINA, SILICA, POLYBUTENE, TOCOPHERYL ACETATE, PHENETHYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, RUBUS CHAMAEMORUS SEED OIL, CI 73360, CI 77891, CI 42090, CI 77499


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim