Blerja nga:

PRODUCT TYPE

  COLOR

   SIZE

    Group

     PRICE

      VENDOR

       TAGS

        THALIA FYTYRË

        Krem për Mbrojtje nga Dielli SPF-50

        Lek 2,200.00

        Maskë për Fytyrën me Argjilë dhe Alga...

        Lek 800.00

        Krem Anti-Akne

        Lek 1,500.00

        Serumi Rigjenerues dhe Hidratues SOS 90% Aloe...

        Lek 1,200.00

        Pastrues për Fytyrën me Marshmallow dhe Micellar

        Lek 700.00

        Kremi për Fytyrën me Aloe Vera 50%

        Lek 1,200.00

        Maskë për Fytyrën me Shegë dhe Argjilë

        Lek 800.00

        Pastrues Shkumues për Fytyrë Aloe Vera 50%

        Lek 700.00
        Kthehu ne fillim