Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
Supreme - Serum Acid Hialuronik

Supreme - Serum Acid Hialuronik

Lek 4,000.00
  PERSHKRIMI

   Serum fytyre eliksir eksluziv

  • Rigjeneron dhe zbut lëkurën
  • Efekt tërheqës dhe super hidratues
  • Rrit elasticitetin e indeve
  • Vepron kundër inflamacioneve
  • Formula e pasur me ekstrakte organike të mjedrës, boronicës etj.
  • Stimulon qelizat e kolagjenit 

  Përdorimi:

  Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte, masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Për efekte intensivë, e rekomandojmë të përdoret bashkë me Supreme Gold Face.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim