Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
Pastrues xhel për lëkurë delikate

Pastrues xhel për lëkurë delikate

Lek 2,600.00
  PERSHKRIMI

  Pastrues xhel për  lëkurë delikate

  Për fytyrë më radiante dhe për pastrim të plotë dhe të lehtë Gentle Facial Cleanser, do t’ju bëhet miku juaj më i mirë.

  I formuluar me mente, ingredientë bimorë, performon në mënyrë të butë, duke e pastruar thellësisht dhe jep aparencën e lëkurës së lëmuar dhe të butë si mëndafsh.

  Ekstraktet organike të Tërshëres dhe Kamomilit, veprojnë kundër skuqjes së lëkurës dhe e zbusin, duke e bërë këtë produkt efikas edhe për lëkurat sensitive.

  Sherebela organike dhe  lule Shpatorja i japin veti freskuese, pastruese duke e lënë lëkurën të ndriçuar dhe të ushqyer për një kohë të gjatë.

  Përdorimi:

  Aplikojeni në fytyrë dhe qafë paraprakisht të hidratuar, masazhojeni butësisht, duke evituar zonën e syve dhe më pas shpëlajeni.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim