Kontakt: +355 67 60 60 891
  • Sete Makeupi ne ULJE
  • Produktet UMF -40% ULJE

ETEREA FYTYRA

Precious - Serum me gjethe floriri

Lek 6,200.00

Supreme - Serum Acid Hialuronik

Lek 4,000.00

Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

Lek 3,800.00

Pastrues xhel për lëkurë delikate

Lek 2,600.00

Supreme Anti Stane - Serum kundër njollave në lëkurë

Lek 4,500.00

Krem anti-age për lëkurë të thatë

Lek 3,500.00

Prodigious Helix - Krem hidratues për fytyrën

Lek 4,600.00

Maskë për fytyrën me gjethe floriri 24 Karat

Lek 7,000.00

Supreme Gold Face

Lek 5,000.00
Kthehu ne fillim