Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
Supreme Gold Face
Supreme Gold Face
Supreme Gold Face
Supreme Gold Face

Supreme Gold Face

Lek 5,000.00 Lek 4,250.00
  PERSHKRIMI

  Serum kundër shenjave të akneve dhe anti-rrudhë

  • Trajtimi specifik i paçmueshëm me 10 vajëra organikë 
  • Antioksidues dhe veprim i fuqishëkundër akneve
  • Efekt rigjenerues
  • Hidraton dhe ushqen lëkurën në brendësi
  • Veprim i fuqishëm kundër rrudhave
  • Rrit prodhimin e kolagjenit falë Sepilift, molekulë e fuqishme kundër rrudhave

  Përdorimi:

  Masazhojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte.E preferueshme të përdoret natën derisa të përthithet plotësisht.

  Për efekt intensiv kundër rrudhave e rekomandojmë të përdoret bashkë me serumin  suprem te acidit hialuronik.

  Për efekt intensiv kundër njollave e rekomandojmë të përdoret  bashkë me  serumin Anti Stane kundër njollave në lëkurë.

   

   


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim