Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • ETEREA SKINCARE
 • Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.
Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

Lek 3,800.00
  PERSHKRIMI

  Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

  Ekstrakti i përqëndruar nga kërmilli vepron në epidermë duke ruajtur elasticitetin natyral. Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

  Përmirëson pamjen e përgjithshme të lëkurës, sepse është i pasur me kolagjen, elastinë, acid glikolik,vitaminë A dhe E për të rigjeneruar lëkurën, lehtëson oksigjenimin e indeve dhe qarkullimin e gjakut,ushqen lëkurën dhe parandalon rrudhat.

  Një eliksir i vërtetë i rinisë, esencial për të vonuar plakjen e lëkurës dhe për ta mbajtur më të tonifikuar, kompakte, të shkëlqyeshme dhe më uniforme.

  Përdorimi:

  Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim