Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
Krem anti-age për lëkurë të thatë

Krem anti-age për lëkurë të thatë

Lek 3,500.00
  PERSHKRIMI

  Një produkt special kundër rrudhave

  • Stimulon rigjenerimin e qelizave
  • Rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës
  • Me përbërës vajërat cilësorë organikë të farave të rrushit, arganit etj
  • Ushqen thellësisht lëkurën
  • I jep tonalitet dhe elasticitet
  • Përmban Acid Hialuronik dhe ekstrakte organike të kivit dhe trëndafilit
  • Lëkura do duket më e shndritshme dhe e rinuar.

   

  Përdorimi:

  Aplikojeni çdo ditë në fytyrë dhe në qafë, plotësisht të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim