Kontakt: +355 67 60 60 891
  • Sete Makeupi ne ULJE
  • Produktet UMF -40% ULJE
Highlighter UMF+Sponge Dhuratë

Highlighter UMF+Sponge Dhuratë

Lek 1,400.00
    PERSHKRIMI
    Highlighter profesional likuid me 2 nuanca  Gold dhe Rose Gold.Për një fytyrë plot shkëlqim dhe hijeshi.Bëhet një me lëkurën duke dhënë një shkëlqim të inspiruar nga  shkëlqimi i rrezeve të dritës në mëngjes.

    Produkte te ngjashme

    Kthehu ne fillim