Kontakt: +355 67 60 60 891
  • Sete Makeupi ne ULJE
  • Produktet UMF -40% ULJE
  • Home
  • Blogu Modastika

Blogu Modastika

Si të menaxhosh lëkurën e thatë të prirur për akne?

Deshironi te dini me shume sesi te kujdeseni per lekuren...
January 19, 2020

Çfarë duhet bërë për rrathët e zinj poshtë syve?

Nqs keni rrathe te zinj ose qeska poshte syve, atehere...
January 14, 2020

Udhëzuesi themelor i makeup-it për fillestarët

Nqse keni shkuar ne dyqanet e kozmetikes dhe jeni ndjere...
January 10, 2020

Truke të lehta të rimelit

Rimeli eshte me te vertete i rendesishem ne cdo cante...
January 07, 2020

Si të arrijmë vetullat perfekte në 7 hapa

Edhe pse femrat i kane “vizatuar” dhe stiluar vetullat e...
January 03, 2020

Llojet e lëkurës

1. Lekure e thateLekura e thatë mund te ndihet e...
December 30, 2019

Si të përcaktosh llojin e lëkurës së fytyrës

Hapi me i rendesishem I kujdesit te lekures se fytyres...
December 28, 2019

3 hapa për të fshehur rrathët e zinj poshtë syve

Rrathet e zinj te syve jane pjese e jetes se...
December 26, 2019

8 mënyra si të zhdukim pikat e zeza dhe si t'i parandalojmë

Pikat e zeza jane pucrra qe ngrihen ne siperfaqe te...
December 23, 2019

Sa shpesh duhen larë furçat e makeup-it?

Ne rregull, eshte koha per rrefim. Sa shpesh i pastroni...
December 20, 2019
Kthehu ne fillim