Kontakt: +355 67 60 60 891
  • Sete Makeupi ne ULJE
  • Produktet UMF -40% ULJE

Set Denisa

Lek 2,790.00 Lek 1,490.00

Seti KATERINA

Lek 1,990.00

Seti ZERINA

Lek 2,090.00

Seti ANABEL

Lek 2,190.00

Seti BARBIE

Lek 1,999.00

Seti AGNES

Lek 2,090.00

Skrab për trupin+Balsam për këmbët

Lek 5,500.00 Lek 4,400.00

Set BIO shampo dhe maskë+DHURATE Vaj kokosi

Lek 3,500.00

Set organik për fytyrën nga Eterea + DHURATE Highlighter

Lek 6,800.00

Set organik për kujdesin e të gjitha llojeve të lëkurës+DHURATE larës

Lek 10,700.00

Set për flokë të dëmtuar+DHURATE gjalpë shea

Lek 5,300.00

Set organik kundër Celulitit+DHURATE skrab për fytyrën dhe trupin

Lek 7,500.00

Set organik për fytyrën+DHURATE gjalpë shea

Lek 8,200.00

Set organik për kujdesin e të gjitha llojeve të lëkurës+DHURATE larës

Lek 9,900.00 Lek 7,500.00

Set Bora

Lek 2,490.00
Buzekuqi nuk mund te jete zgjidhja e cdo problemi por eshte nje start i mire!
START

BRANDET TONA

@ FOLLOW MODASTIKA

INSTAGRAM
Kthehu ne fillim